kakav provod!

Povela sam baku od 79 godina na Ibicu: Kad vidite ove fotografije više nikada nećete ići sa društvom na žurke, starica je hit!

Foto: Jam Press / Jam Press / Profimedia

Mnogi odlaze na popularno letovalište za žurke na Ibicu sa svojim prijateljima ali jedna 22-godišnja devojka je odlučila da umesto toga povede svoju baku. Šaina Lori imala je „najboljih“ 10 dana sa svojom 79-godišnjom bakom Margaret Holt.

Foto: Jam Press / Jam Press / Profimedia

Bio je to prilično sentimentalan odmor - pošto su zajedno posetile ostrvo na odmoru kada je ona bila dete 2006. Odseli su u Es Kani u all-inclusive hotelu, gde je Šainina baka pila piće i plesala celu noć. Otišle su u superklub Ibice na otvorenom.

Foto: Jam Press / Jam Press / Profimedia

Šains iz Kornvola je rekla: „Mojoj baki se dopalo naše putovanje na Ibizu i proveli smo se najbolje. Uživala je u događaju na koji smo išli, a mi smo pili dosta tokom deset dana koliko smo bili tamo i koristili sve uključeno piće. Moja baka i ja smo zapravo otišli ​​na Ibizu 2006. kada sam imala četiri godine, i ostali smo u Es Kani. Oduvek je volela Ibicu. Moj omiljeni trenutak je bio njen ples u Ušuaji kod Pegi Gou. Bilo nam je sjajno. Ona je prosto neverovatna za svoje godine. Ne mogu da verujem da uskoro puni 80", rekla je ova devojka, piše Mirror.

Foto: Jam Press / Jam Press / Profimedia

Šaina, koja radi kao medicinska sestra, nada se da će se u budućnosti ponovo vratiti na odredište sa svojom bakom. Objavila je najzanimljivije delove odmora na društvenim mrežama, što je mnoge ostavilo u čudu koliko je Margaret vesela i kul baka.

(Kurir.rs/M.J)

Bonus video:

This browser does not support the video element.

04:16
ŠTA PODRAZUMEVA POMOĆ DRŽAVE SAMOHRANIM MAJKAMA? Nedeljković otkrila: Ovo je od izuzetnog značaja ZA POKRETANJE NOVOG BIZNISA Izvor: Kurir televizija